Předprodej přes QR kód

1
Naším cílem bylo spustit systém nákupu vstupenek, který je rychlý, bezpečný, jednoduchý a pohotový.
2
U nás nevyplňujete Vaší adresu, číslo telefonu, emailu, nebo snad údaje z Vaší karty, jen potřebujete bankovní aplikaci k Vašemu účtu.
3
Platba přes QR kód je něco jako zaplatit složenkou, ve všední den se projeví v řádu hodin, o víkendech je třeba počítat s prodlevou do pondělí.

4
V programu si vyberte akci a klikněte Kup On-line Náš systém vygeneruje jedinečný QR kód, který si buď telefonem vyfotíte, nebo lépe i s datem akce obrazovku mobilu print screen/display copy zkopírujete do galerie. Viz obrázky dole.
5
Po nastartování Vaší bankovní aplikace použijete tento obrázek k zadání platby a obrázek uschováte až do příchodu na objednanou akci do Vagonu.
Data zadaná QR kódem v aplikaci neměňte!, ani zprávu pro příjemce, aby pak mohlo dojít k propojení platby s kódem, dělá to automat.
6
Při vstupu do Vagonu si naším zařízením oskenujeme Váš obrázek s QR kódem, tím dojde k sesouhlasení Vaší platby s našimi záznamy.

7
Při zakoupení více vstupenek najednou, mají všechny vstupenky stejný QR kód. Můžete tedy poslat tento obrázek s QR kódem všem, koho chcete pozvat.
8
Náš systém potom pustí jen tolik hostů, kolik je zaplacených vstupenek. Posílejte tedy QR kódy bezpečně, aby nedošlo ke zcizení.
9
A nebo přijďte společně, za každého z Vás oskenujeme stejný QR kód. Pochopitelně je možné zaplatit vstup i na místě, kartou nebo v hotovosti


Schválení podmínek
Případné reklamace a vrácení platby požadujte prostřednictvím emailu uvedeného na stránce KONTAKTY, a to nejpozději 24 hodin před představením, na které byla rezervace zakoupena. Tyto platby jsou vždy použity k honorářům pro účinkující a není možné je zpětně vymáhat. Tímto zaplacením stvrzujete dobrovolnost tohoto úkonu a vědomost těchto podmínek.


1
1
2
2
3
3


4
4
5
6
6
7

V návodu uvedené obrázky jsou z telefonu s Androidem a bankovnictví České Spořitelny, jiné systémy však jsou na ovládání velmi podobné.