Program na květen


Začátky koncertů: 21:00

Vstupenky na místě 180,- Středa 1 AROGANCE + LED ZEPPELIN Revival 24:00-05:00 Reprodukovaná rocková hudba s VIDEOPROJEKCÍ - vstup zdarma
Vstupenky na místě 180,- Čtvrtek 2 CZECH FLOYD - Pink Floyd Tribute 24:00-05:00 Reprodukovaná rocková hudba s VIDEOPROJEKCÍ - vstup zdarma
Vstupenky na místě 200,- Pátek 3 METALLICA CZECH TRIBUTE BAND 24:00-06:00 Reprodukovaná rocková hudba s VIDEOPROJEKCÍ - vstup zdarma
Vstupenky na místě 180,- Sobota 4 ECHOES (Beatles, Lennon, Deep Purple, Queen, AC/DC, etc...) 24:00-06:00 Reprodukovaná rocková hudba s VIDEOPROJEKCÍ - vstup zdarma
Neděle 5 ZAVŘENO
Vstupenky na místě 180,- Pondělí 6 FRAIN BREEZE + SYNTAX ERROR
Vstupenky na místě 180,- Úterý 7 THE KREDENC - Tribute to Creedence Clearwater Revival 24:00-05:00 Reprodukovaná rocková hudba s VIDEOPROJEKCÍ - vstup zdarma
Vstupenky na místě 280,- Středa 8 Dr. VYKAPE + BUZERANT (Petr Čtvrtníček a Leoš Noha) 24:00-05:00 Reprodukovaná rocková hudba s VIDEOPROJEKCÍ - vstup zdarma
V předprodeji 200,- Na místě 250,- Čtvrtek 9 MOLOTOV PARTY + ČARDÁŠ KLAUNŮ 24:00-05:00 Reprodukovaná rocková hudba s VIDEOPROJEKCÍ - vstup zdarma
Vstupenky na místě 280,- Pátek 10 GUNS N' ROSES Tribute Slovakia 24:00-06:00 Reprodukovaná rocková hudba s VIDEOPROJEKCÍ - vstup zdarma
Vstupenky na místě 200,- Sobota 11 NIRVANA Revival Praha 24:00-06:00 Reprodukovaná rocková hudba s VIDEOPROJEKCÍ - vstup zdarma
Vstupenky na místě 180,- Neděle 12 YOUNG HORSES - Neil Young Tribute
V předprodeji 300,- Na místě 350,- Pondělí 13 KRYPTOS (India) + TRAHIR (CZ)
Vstupenky na místě 200,- Úterý 14 20:00 Keltské úterý: KALSARIKÄNNIT + FIVE LEAF CLOVER + VINTAGE WINE 24:00-05:00 Reprodukovaná rocková hudba s VIDEOPROJEKCÍ - vstup zdarma
Vstupenky na místě 300,- Středa 15 LAURA A JEJÍ TYGŘI + Já a spol. 24:00-05:00 Reprodukovaná rocková hudba s VIDEOPROJEKCÍ - vstup zdarma
Vstupenky na místě 300,- Čtvrtek 16 SCHODIŠTĚ 24:00-05:00 Reprodukovaná rocková hudba s VIDEOPROJEKCÍ - vstup zdarma
Vstupenky na místě 200,- Pátek 17 AC/DC TRIBUTE 24:00-06:00 Reprodukovaná rocková hudba s VIDEOPROJEKCÍ - vstup zdarma
Vstupenky na místě 200,- Sobota 18 PROFESSOR (Beatles, Lennon, Deep Purple, Queen, AC/DC, etc...) 24:00-06:00 Reprodukovaná rocková hudba s VIDEOPROJEKCÍ - vstup zdarma
Vstupenky na místě 500,- Neděle 19 ELECTRIC GUITARLANDS
V předprodeji 400,- Na místě 500,- Pondělí 20 MARCO MENDOZA (Whitesnake, Thin Lizzy, The Dead Daisis) + NASTY RATZ
Vstupenky na místě 180,- Úterý 21 20:30 Keltské úterý: CONAMARA CHAOS 24:00-05:00 Reprodukovaná rocková hudba s VIDEOPROJEKCÍ - vstup zdarma
Vstupenky na místě 250,- Středa 22 ZÁVIŠ - kníže pornofolku 24:00-05:00 Reprodukovaná rocková hudba s VIDEOPROJEKCÍ - vstup zdarma
Vstupenky na místě 180,- Čtvrtek 23 U2 Revival.cz 24:00-05:00 Reprodukovaná rocková hudba s VIDEOPROJEKCÍ - vstup zdarma
Vstupenky na místě 200,- Pátek 24 OZZY OSBOURNE & BLACK SABBATH revival 24:00-06:00 Reprodukovaná rocková hudba s VIDEOPROJEKCÍ - vstup zdarma
Vstupenky na místě 200,- Sobota 25 ZZ TOP Litovel 24:00-06:00 Reprodukovaná rocková hudba s VIDEOPROJEKCÍ - vstup zdarma
Neděle 26 ZAVŘENO
Vstupenky na místě 220,- Pondělí 27 19:30 PAVEL SEDLÁČEK & CADILLAC + host: Viktor Sodoma
Vstupenky na místě 180,- Úterý 28 Keltské úterý: EWENAY + CARPATIA CASTLE 24:00-05:00 Reprodukovaná rocková hudba s VIDEOPROJEKCÍ - vstup zdarma
Vstupenky na místě 200,- Středa 29 ZNOUZECTNOST - nová deska The End...? + OTK 24:00-05:00 Reprodukovaná rocková hudba s VIDEOPROJEKCÍ - vstup zdarma
Vstupenky na místě 180,- Čtvrtek 30 BUBNY PRAHA 24:00-05:00 Reprodukovaná rocková hudba s VIDEOPROJEKCÍ - vstup zdarma
Vstupenky na místě 200,- Pátek 31 SBK - 20let + MALASHNIKOW + OLIVEROVA DÁLKA 24:00-06:00 Reprodukovaná rocková hudba s VIDEOPROJEKCÍ - vstup zdarma